11. 1. 2012

Waiting on Wednesday (#21)

Středeční meme, které pořádá Jill z blogu Breaking the Spine.
Cílem je vybrat si knihu, kterou si chcete přečíst. Nezáleží na tom jestli si ji hodláte přečíst v nejbližších dnech nebo za rok ani jestli kniha již vyšla nebo ne.

Lisa Schroeder - Chasing Brooklyn

Neklidné duše a vyprahlá srdce.
Brooklyn nemůže spát. Od smrti jejího přítele, Luccy, uběhl teprve rok a nyní zemřel na předávkování i její kamarád Gabe. Pokaždé, když usne, zjeví se jí duch v podobě Gaba. Netuší, co po ní chce ani proč jí ve snech nemůže navštívit Lucca.
Nicco se nemůže zastavit. Je vždy na útěku snažící se uniknout bolesti ze smrti svého bratra Luccy. Ale když mu Lucca začne zanechávat zprávy, aby pomohl Brooklyn, jeho emoce začnou vyplouvat na povrch.
Jak se noční můry začnou stupňovat a vzkazy být naléhavější, Nicco vyhladá Brooklyn. Jenže žádný z nich si nechce přiznat, že jsou pronásledováni duchy. Dokud se nenaučí vpustit jeden druhého do svého života, žádná duše nebude moci odpočinout v pokoji. 
Kniha vyšla 5. 1. 2010 v nakladatelství Simon and Schuster.

1 komentář:

  1. Nazdárek..koukám, že se ráda přidáš ke kdejakému meme, takže se ti třeba zalíbí i to mé http://ohanamon.blogspot.com/2012/01/meme-knihy-ke-kterym-se-vracim.html

    OdpovědětVymazat