19. 9. 2012

Waiting on Wednesday (22)

Středeční meme, které pořádá Jill z blogu Breaking the Spine.
Cílem je vybrat si knihu, kterou si chcete přečíst. Nezáleží na tom jestli si ji hodláte přečíst v nejbližších dnech nebo za rok ani jestli kniha již vyšla nebo ne.


The Program - Suzanne Young

Sloane ví lépe než plakat před ostatními. Se sebevraždami šířícími se jako epidemie, by ji jeden výlev mohl dostat do Programu, který je jedinou osvědčenou léčbou. Její rodiče již ztratili jedno dítě a Sloane ví, že udělají cokoliv pro její záchranu. Také ví, že každý kdo prošel Programem se vrátil prázdný jako nepopsaný list.  Jejich deprese zmizela - stejně jako jejich vzpomínky.

Kvůli neustáleme dohledu ve škole i doma, tak Sloane nasadí statečnou tvář a pohřbí své pocity hluboko do sebe. Jedině s Jamesem může být sama sebou. Slíbil jí, že je oba udrží v bezpečí a co nejdále od Programu, a Sloane si je jistá, že jejich láska je dostatečně silnou, aby to vše ustála. Ale i přes sliby, které učinily je čím dál tím více těžké skrývat pravdu. Stávají se slabšími. Deprese si k nim našla cestu. A Program si pro ně přichází.

Kniha vychází 30. 4 2013 v nakladatelství Simon Pulse.

2 komentáře:

 1. Thanks for providing such nice information to us.It provides such amazing information on care/as well Health/.The post is really helpful and very much thanks to you. The information can be really helpful on health,care as well as on examhelp/tips.The post is really helpful.

  OdpovědětVymazat
 2. Nice Information. Thanks for sharing such a nice information.
  mock test
  home remedies
  technology
  ---------------------------------------------------------------------------------
  Nice Information. Thanks for sharing such a nice information.
  recruitment
  jee main
  law
  gate
  school
  neet

  OdpovědětVymazat