O blogu/kontakt

O blogu
Vítejte na blogu Life with books, který je především o knihách. Naleznete zde mé pokusy o recenze, novinky z knižního světa nejen u nás ale i ze zahraničí a občas se zde objeví i nějaké mé smysluplné proslovy. Čtu především knihy pro mladé dospělé (young adult) ať už se jedná o fantasy, sci-fi nebo romantiku. Občas si přečtu i historické romány a japonskou mangu.  Mé recenze nejsou kdo ví jak slavné, ale snažím se je psát co nejlépe a hlavně je píšu s radostí. Jsem ráda, když někoho mé dojmy a postřehy zaujmou a knihu si na základě mých sepsaných řádků přečtou. Ještě malé upozornění, že se v článcích mohou nacházet spoilery a možné náznaky jak knihy skončí, proto čtětě na vlastní uvážení.

O Minnie
Slyším na přezdívku Minnie a ve svých 23 letech jsem se rozhodla znovu nastoupit do školy a nyní jsem pyšnou studentkou pedagogické fakulty.

Čtu knihy pro mladé dospělé v zahraničí označovány jako young adult. Mou nejoblíbenější sérií tohoto žánru jsou nejspíše Nástroje smrti od Cassandry Clare- tahle spisovatelka je pro mě osobní bohyní a Jace osobním bohem. Uctívala bych je dnem nocí, kromě Vánoc to uctívám Ježíška a chlebíčky. Další oblíbené knihy jsou Beautiful Disaster/Jamie McGuire, Easy/Tammara Webber, A Girl Like You/Gemma Burgess a mnoho dalších.


Jsem nenapravitelný snílek, který má hlavu v oblacích a maluje si, že jednoho dne bude šíleně bohatá, bude mít vilu na Kubě, na prsteníčku diamantový prsten, v garáži Audi, za nejlepší kamarádku Katty Perry, protože ta holka ví jak se pořádá párty ve velkém stylu a za manžela Alexe Turnera. 
Jestli se někdy na Kubě potkáme třeba mě poznáte podle černých conversek a zubaté ofiny.
See you laterJestli máte nějaký dotaz ohledně knižního světa nebo se chcete jen na něco zeptat, můžete mě kontaktovat na e-mail: cheesyminnie@gmail.com